پایگاه خبری تحلیلی پژواک

خبر ورزشیتيم شهداي قلعه حسن قهرمان رقابت هاي واليبال جام رمضان گرگان شد

رقابت هاي واليبال جام رمضان شهرستان گرگان، با قهرماني تيم شهداي قلعه حسن و نائب قهرماني تيم نامي طيور نوديجه به پايان رسيد.

پژواک:در ديدار پاياني اين دوره از رقابت ها كه در سالن امام خميني (ره) مجموعه ورزشي آزادي گرگان برگزار شد، تيم هاي شهداي قلعه حسن و نامي طيور نوديجه در حضور بيش از سه هزار تماشاگر به مصاف هم رفتند.

در اين ديدار كه قضاوت آن را عبدالوهاب سقلي و عباس قليچ خان هر دو از داوران ملي كشور و به ترتيب به عنوان داور اول و دوم بر عهده داشتند، تيم شهداي قلعه حسن موفق شد با نتيجه سه بر صفر حريف خود را شكست دهد.

در اين ديدار، تيم شهداي قلعه حسن به ترتيب با امتيازات ۲۵ بر ۲۱، ۲۵ بر ۱۶ و ۲۵ بر ۱۹ در گيم هاي اول تا سوم به برتري رسيد و به عنوان قهرماني دست يافت.

در اين ديدار، ابراهيم داودي سرمربي تيم شهداي قلعه حسن در آغاز بازي، نورمحمد تعاوني، جواد حكمتي، ادريس دانشور، هادي نيازي و حكيم آرخي را در تركيب قرار داد.

در آن سوي ميدان عيسي سنگدويني سرمربي تيم نامي طيور نوديجه بازيكنان خود را در آغاز با تركيب نورمحمد صابري، ميكائيل تاجر، محمد مخدومي، جلال حاجيلري و محمد كليائي به ميدان فرستاد.

در اين دوره از رقابت ها، در ديدار رده بندي ، تيم شهداي سعدآباد موفق شد با نتيجه سه بر صفر تيم شهداي سرخنكلاته را مغلوب كند و در مكان سوم قرار گيرد.

از سوي كميته فني اين دوره از رقابت ها، حسين باباجانيان، امير احمدي و نصرت كياني هر سه از تيم شهداي سعدآباد به ترتيب به عنوان بهترين سرويس زن، بهترين دريافت كننده و بهترين مدافع و هم چنين نورمحمد تعاوني و جواد حكمتي هر دو از تيم شهداي قلعه حسن به ترتيب به عنوان بهترين پاسور و بهترين بلندزن انتخاب و جوايزي به رسم يادبود به آنان اهداء شد.

هم چنين رضا ابراهيم نژاد از تيم نامي طيور نوديجه به عنوان جوان ترين بازيكن اين دوره از رقابت ها معرفي و جايزه اي به وي اهداء شد.

در مراسم پاياني اين رقابت ها، عيسي امامي نماينده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شوراي اسلامي، تعدادي از اعضاي دوره فعلي شوراي اسلامي شهر گرگان و تعدادي از منتخبين مردم در دوره چهارم شوراهاي اسلامي شهر گرگان، جمع كثيري از مديران ارشد استاني و شهرستاني به همراه معاونان برخي ادارات و نهادها نيز حضور داشتند.


منبع : http://naye-del.blogfa.com/post-285.aspx
تاریخ انتشار :  یکشنبه بیستم مرداد ۱۳۹۲ساعت 5:42 | توسط : سید جواد حسینی  |